Quut green tag home page Якісні іграшки. Якісний час. Будь-де. Будь-коли.
 • Про творців Quut

  Ідея Quut (“Кюьт”) народилася на кухні PARS PRO TOTO, визнаного бельгійського дизайн-агенства, що має більш ніж 20-річний досвід з проектування та розробки інноваційних товарів та привабливих брендів.
  Наша спрацьована команда, що складається з 12 фахівців, вже створювала й інші успішні продукти для дітей, за які отримала багато нагород у галузі дизайну.

   

  Загалом наша команда має 24 дитини, з якими ми отримуємо безпосередній досвід у використанні неякісних играшок для пляжу, які не викликають жодних емоцій. Тому ми вирішили створити власні іграшки для піску й води … справжні, довговічні, з продуманим дизайном, які дарують веселощі, красу і задоволення як для дітей, так і для їх батьків під час гри.

   

  І ми продовжуватимемо створювати й розробляти нові іграшки для пляжу, якими із задоволенням гратиме ваша сім’я - по одному новому продукту кожного року.

   

  Будь-ласка зв'яжіться з нами щоб дізнатися більше про Quut.

  Допомагаємо створювати спогади на все життя

  Пам’ятаєте, як ви дитиною ходили на пляж? А тепер ви спостерігаєте, як ваші дітки, сміючись, граються у піску й воді - вони й гадки не мають, що створюють спогади на все своє життя. Їх іграшки для пляжу, можливо, як прикро б це не було, не витримають і дня. Ручка їх відерця зламається, коли вони наповнюватимуть його водою. Їх лопатка трісне, коли вони копатимуть канавку. Ви побачите поламані іграшки, розкидані по всьому пляжу в кінці дня.

   

  В Quut ми вважаємо, що це безглуздо. Тому наші іграшки інші. Ними неймовірно весело грати. І вони залишаються цілими … сезон за сезоном.

   

  Іграшки Quut є міцні та добре спроектовані.
  Ними неймовірно весело гратися та дивитися на них, це означає що вони обов'язково припадуть до душі Вашим діткам.

  Більше жодних розбитих відер. Більше жодних поламаних лопаток. Подаруйте собі і своїм дітям незабутній день на пляжі.

   

  Лише уявіть різницю, яку може зробити іграшка Quut.

www.quuttoys.com
www.quuttoys.com
www.quuttoys.com